753081102GTR
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
753081102GTR Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 753081102GTR
Producator / Marca: CTS Electronic Components
Descrierea produsului RES ARRAY 7 RES 1K OHM 8SRT
Foi de date: 753081102GTR.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile 753081102GTR
Număr parc 753081102GTR Producător CTS Electronic Components
Descriere RES ARRAY 7 RES 1K OHM 8SRT Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 6772 pcs Fișa cu date 753081102GTR.pdf
Toleranţă ±2% Coeficientul de temperatură ±200ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor - Dimensiune / Dimensiune 0.245" L x 0.080" W (6.22mm x 2.03mm)
Serie 753 Rezistor-Ratio-Drift -
Rezistența de potrivire a raportului - Rezistență (Ohms) 1k
Putere pe element 40mW ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 8-SRT Alte nume 753-081-R1KTR
753-081-R1KTR-ND
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Număr de rezistențe 7
Număr de știfturi 8 Tipul de montare Surface Mount
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Înălțime - așezată (Max) 0.100" (2.53mm)
descriere detaliata 1k Ohm ±2% 40mW Power Per Element Bussed 7 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 8-SRT Tipul circuitului Bussed