753081101GPTR13
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
CTS Electronic Components
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 753081101GPTR13
Producator / Marca: CTS Electronic Components
Descrierea produsului RES ARRAY 7 RES 100 OHM 8SRT
Foi de date: 753081101GPTR13.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
5000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 753081101GPTR13
Număr parc 753081101GPTR13 Producător CTS Electronic Components
Descriere RES ARRAY 7 RES 100 OHM 8SRT Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 73616 pcs Fișa cu date 753081101GPTR13.pdf
Toleranţă ±2% Coeficientul de temperatură ±200ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor - Dimensiune / Dimensiune 0.245" L x 0.080" W (6.22mm x 2.03mm)
Serie 753 Rezistor-Ratio-Drift -
Rezistența de potrivire a raportului - Rezistență (Ohms) 100
Putere pe element 40mW ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 8-SRT Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Număr de rezistențe 7 Număr de știfturi 8
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.100" (2.53mm)
descriere detaliata 100 Ohm ±2% 40mW Power Per Element Bussed 7 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 8-SRT Tipul circuitului Bussed
Aplicații -
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
753
Producători: SCS
Descriere: EOS/ESD AUDIT KIT CARRY CASE
In stoc: 128 pcs
Descarca:
RFQ
75304
Producători: Wiha
Descriere: TWEEZER POINTED BLUNT 7.87"
In stoc: 1461 pcs
Descarca: 75304.pdf
RFQ
753081101GPTR7
753081101GPTR7
Producători: CTS Electronic Components
Descriere: RES ARRAY 7 RES 100 OHM 8SRT
In stoc: 49564 pcs
Descarca: 753081101GPTR7.pdf
753081101GP
753081101GP
Descarca: 753081101GP.pdf
753081102GTR
753081102GTR
Descriere: RES ARRAY 7 RES 1K OHM 8SRT
Descarca: 753081102GTR.pdf
75302
Producători: Wiha
Descriere: TWEEZER POINTED FINE 5.71"
Descarca: 75302.pdf
753081102GPTR13
753081102GPTR13
Descarca: 753081102GPTR13.pdf
Descarca: 753081102GP.pdf
Producători: Parallax, Inc.
Descriere: BATTERY HLDR 4CELL AA LEADS
Descriere: BIT HEX 0.7MM 1.1"
753081102GB
753081102GB
Descarca: 753081102GB.pdf
Descarca: 753081102GPTR7.pdf
Industria de știri
Rohm adaugă 10 MOSFET-uri de automobile SiC
ON adaugă la MOSFET-urile SiC
ON Semiconductor a introdus două MOSFET-uri SiC destinate aplicațiilor EV, solar și UPS. Clasa in...
APEC: TI se gandeste in lateral sa faca cip ac-dc cu stand-by de 15mW