753081103GTR
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
CTS Electronic Components
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 753081103GTR
Producator / Marca: CTS Electronic Components
Descrierea produsului RES ARRAY 7 RES 10K OHM 8SRT
Foi de date: 753081103GTR.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Preț de referință (în dolari SUA)
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 753081103GTR
Număr parc 753081103GTR Producător CTS Electronic Components
Descriere RES ARRAY 7 RES 10K OHM 8SRT Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 73423 pcs Fișa cu date 753081103GTR.pdf
Toleranţă ±2% Coeficientul de temperatură ±200ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor - Dimensiune / Dimensiune 0.245" L x 0.080" W (6.22mm x 2.03mm)
Serie 753 Rezistor-Ratio-Drift -
Rezistența de potrivire a raportului - Rezistență (Ohms) 10k
Putere pe element 40mW ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 8-SRT Alte nume 753-081-R10KTR
753-081-R10KTR-ND
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Număr de rezistențe 7
Număr de știfturi 8 Tipul de montare Surface Mount
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Înălțime - așezată (Max) 0.100" (2.53mm)
descriere detaliata 10k Ohm ±2% 40mW Power Per Element Bussed 7 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 8-SRT Tipul circuitului Bussed