746X101510JP
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
746X101510JP Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 746X101510JP
Producator / Marca: CTS Electronic Components
Descrierea produsului RES ARRAY 8 RES 51 OHM 1206
Foi de date: 1.746X101510JP.pdf2.746X101510JP.pdf
  • Mesaj
Specificațiile 746X101510JP
Număr parc 746X101510JP Producător CTS Electronic Components
Descriere RES ARRAY 8 RES 51 OHM 1206 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 1783829 pcs Fișa cu date 1.746X101510JP.pdf2.746X101510JP.pdf
Toleranţă ±5% Coeficientul de temperatură ±200ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor - Dimensiune / Dimensiune 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Serie 746 Rezistor-Ratio-Drift -
Rezistența de potrivire a raportului - Rezistență (Ohms) 51
Putere pe element 31mW ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 1206 (3216 Metric), Convex, Long Side Terminals Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Număr de rezistențe 8 Număr de știfturi 10
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.028" (0.70mm)
descriere detaliata 51 Ohm ±5% 31mW Power Per Element Bussed 8 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 1206 (3216 Metric), Convex, Long Side Terminals Tipul circuitului Bussed