746X101473JP
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
746X101473JP Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 746X101473JP
Producator / Marca: CTS Electronic Components
Descrierea produsului RES ARRAY 8 RES 47K OHM 1206
Foi de date: 1.746X101473JP.pdf2.746X101473JP.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
5000 pcs
10000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 746X101473JP
Număr parc 746X101473JP Producător CTS Electronic Components
Descriere RES ARRAY 8 RES 47K OHM 1206 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 1980087 pcs Fișa cu date 1.746X101473JP.pdf2.746X101473JP.pdf
Toleranţă ±5% Coeficientul de temperatură ±200ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor - Dimensiune / Dimensiune 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Serie 746 Rezistor-Ratio-Drift -
Rezistența de potrivire a raportului - Rezistență (Ohms) 47k
Putere pe element 31mW ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 1206 (3216 Metric), Convex, Long Side Terminals Alte nume 746X101473JPTR
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Număr de rezistențe 8
Număr de știfturi 10 Tipul de montare Surface Mount
Înălțime - așezată (Max) 0.028" (0.70mm) descriere detaliata 47k Ohm ±5% 31mW Power Per Element Bussed 8 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 1206 (3216 Metric), Convex, Long Side Terminals