746X101471JP
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
746X101471JP Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 746X101471JP
Producator / Marca: CTS Electronic Components
Descrierea produsului RES ARRAY 8 RES 470 OHM 1206
Foi de date: 1.746X101471JP.pdf2.746X101471JP.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
5000 pcs
10000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 746X101471JP
Număr parc 746X101471JP Producător CTS Electronic Components
Descriere RES ARRAY 8 RES 470 OHM 1206 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 1820468 pcs Fișa cu date 1.746X101471JP.pdf2.746X101471JP.pdf
Toleranţă ±5% Coeficientul de temperatură ±200ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor - Dimensiune / Dimensiune 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Serie 746 Rezistor-Ratio-Drift -
Rezistența de potrivire a raportului - Rezistență (Ohms) 470
Putere pe element 31mW ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 1206 (3216 Metric), Convex, Long Side Terminals Alte nume 746X101471JPTR
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Număr de rezistențe 8
Număr de știfturi 10 Tipul de montare Surface Mount
Înălțime - așezată (Max) 0.028" (0.70mm) descriere detaliata 470 Ohm ±5% 31mW Power Per Element Bussed 8 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 1206 (3216 Metric), Convex, Long Side Terminals
Tipul circuitului Bussed Aplicații -
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
746X101471J
746X101471J
Producători: CTS Electronic Components
Descriere: RES ARRAY 8 RES 470 OHM 1206