70F392AF
Prezentarea produsului
Număr parc: 70F392AF
Producator / Marca: Bourns, Inc.
Descrierea produsului FIXED IND 39MH 41MA 147 OHM TH
Foi de date: 70F392AF.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile 70F392AF
Număr parc 70F392AF Producător Bourns, Inc.
Descriere FIXED IND 39MH 41MA 147 OHM TH Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 5317 pcs Fișa cu date 70F392AF.pdf
Tip Wirewound Toleranţă ±5%
Pachetul dispozitivului furnizor Axial Dimensiune / Dimensiune 0.370" Dia x 0.630" L (9.40mm x 16.00mm)
ecranare Unshielded Serie 70F
Evaluări - Q @ Freq 59 @ 79kHz
ambalare Bulk Pachet / Caz Axial
Temperatura de Operare -55°C ~ 105°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Material - Core Ferrite
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Frecventa de inductie - test 79kHz
Inductanţă 39mH Înălțime - așezată (Max) -
Frecventa - Self Resonant 220kHz descriere detaliata 39mH Unshielded Wirewound Inductor 41mA 147 Ohm Max Axial
Rezistența DC (DCR) 147 Ohm Max Ratingul curent 41mA
Curent - saturație -
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
70F392AF-RC
70F392AF-RC
Producători: Bourns, Inc.
Descriere: FIXED IND 39MH 41MA 147 OHM TH