70F395AI
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
Bourns, Inc.
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 70F395AI
Producator / Marca: Bourns, Inc.
Descrierea produsului FIXED IND 39UH 188MA 3.36 OHM TH
Foi de date: 70F395AI.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile 70F395AI
Număr parc 70F395AI Producător Bourns, Inc.
Descriere FIXED IND 39UH 188MA 3.36 OHM TH Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 5695 pcs Fișa cu date 70F395AI.pdf
Tip Wirewound Toleranţă ±5%
Pachetul dispozitivului furnizor Axial Dimensiune / Dimensiune 0.170" Dia x 0.250" L (4.32mm x 6.35mm)
ecranare Unshielded Serie 70F
Evaluări - Q @ Freq 48 @ 2.5MHz
ambalare Bulk Pachet / Caz Axial
Temperatura de Operare -55°C ~ 105°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Material - Core Iron
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Frecventa de inductie - test 2.5MHz
Inductanţă 39µH Înălțime - așezată (Max) -
Frecventa - Self Resonant 9.3MHz descriere detaliata 39µH Unshielded Wirewound Inductor 188mA 3.36 Ohm Max Axial
Rezistența DC (DCR) 3.36 Ohm Max Ratingul curent 188mA
Curent - saturație -
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
70F393AI
70F393AI
Producători: Bourns, Inc.
Descriere: FIXED IND 3.9MH 51MA 57.6 OHM TH
In stoc: 5214 pcs
Descarca: 70F393AI.pdf
RFQ
70F395AI-RC
70F395AI-RC
Producători: Bourns, Inc.
Descriere: FIXED IND 39UH 188MA 3.36 OHM TH