70F391AF
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
Bourns, Inc.
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 70F391AF
Producator / Marca: Bourns, Inc.
Descrierea produsului FIXED IND 390MH 33MA 617 OHM TH
Foi de date: 70F391AF.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile 70F391AF
Număr parc 70F391AF Producător Bourns, Inc.
Descriere FIXED IND 390MH 33MA 617 OHM TH Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 6190 pcs Fișa cu date 70F391AF.pdf
Tip Wirewound Toleranţă ±5%
Pachetul dispozitivului furnizor Axial Dimensiune / Dimensiune 0.600" Dia x 0.880" L (15.24mm x 22.35mm)
ecranare Unshielded Serie 70F
Evaluări - Q @ Freq 54 @ 25kHz
ambalare Bulk Pachet / Caz Axial
Temperatura de Operare -55°C ~ 105°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Material - Core Ferrite
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Frecventa de inductie - test 25kHz
Inductanţă 390mH Înălțime - așezată (Max) -
Frecventa - Self Resonant 56kHz descriere detaliata 390mH Unshielded Wirewound Inductor 33mA 617 Ohm Max Axial
Rezistența DC (DCR) 617 Ohm Max Ratingul curent 33mA