PFC500-1024FG
BelBel
Bel
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: PFC500-1024FG
Producator / Marca: Bel
Descrierea produsului AC/DC CONVERTER 24V 500W
Foi de date:
  • Mesaj
Specificațiile PFC500-1024FG
Număr parc PFC500-1024FG Producător Bel
Descriere AC/DC CONVERTER 24V 500W Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 3975 pcs Fișa cu date
Tensiune - ieșire 4 - Tensiune - ieșire 3 -
Tensiune - ieșire 2 - Tensiune - Ieșire 1 24V
Tensiune - intrare 85 ~ 264 VAC Tip Enclosed
Dimensiune / Dimensiune 10.50" L x 5.00" W x 2.50" H (266.7mm x 127.0mm x 63.5mm) Serie PFC500
Putere (Wați) 500W Temperatura de Operare 0°C ~ 70°C (With Derating)
Numărul de ieșiri 1 Tipul de montare Chassis Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Sarcină minimă necesară Yes
Eficienţă 75% descriere detaliata Enclosed AC DC Converter 1 Output 24V 21A 85 ~ 264 VAC Input
Curent - Ieșire (Max) 21A Aprobări CE
Aplicații ITE (Commercial)
produse asemanatoare
PFC4124QM-181K09D-00
PFC4124QM-181K09D-00
Producători: TDK Corporation
Descriere: CHOKE COMMON MODE
In stoc: 6760 pcs
Descarca: PFC4124QM-181K09D-00.pdf
RFQ
PFC500-1028FG
PFC500-1028FG
Producători: Bel
Descriere: AC/DC CONVERTER 28V 500W
In stoc: 4952 pcs
Descarca:
RFQ
PFC500-1024F
PFC500-1024F
Producători: Bel
Descriere: AC/DC CONVERTER 24V 500W