PFC500-1048FG
BelBel
Bel
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: PFC500-1048FG
Producator / Marca: Bel
Descrierea produsului AC/DC CONVERTER 48V 500W
Foi de date:
  • Mesaj
Specificațiile PFC500-1048FG
Număr parc PFC500-1048FG Producător Bel
Descriere AC/DC CONVERTER 48V 500W Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 6060 pcs Fișa cu date
Tensiune - ieșire 4 - Tensiune - ieșire 3 -
Tensiune - ieșire 2 - Tensiune - Ieșire 1 48V
Tensiune - intrare 85 ~ 264 VAC Tip Enclosed
Dimensiune / Dimensiune 10.50" L x 5.00" W x 2.50" H (266.7mm x 127.0mm x 63.5mm) Serie PFC500
Putere (Wați) 500W Temperatura de Operare 0°C ~ 70°C (With Derating)
Numărul de ieșiri 1 Tipul de montare Chassis Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Sarcină minimă necesară Yes
Eficienţă 75% descriere detaliata Enclosed AC DC Converter 1 Output 48V 10.4A 85 ~ 264 VAC Input
Curent - Ieșire (Max) 10.4A Aprobări CE
Aplicații ITE (Commercial)
produse asemanatoare
PFCB11
PFCB11
Producători: 3M
Descriere: PRIVACY FILTER CHROMEBOOK 11.6W9
In stoc: 5234 pcs
Descarca: PFCB11.pdf
RFQ
PFC500-1024FG
PFC500-1024FG
Producători: Bel
Descriere: AC/DC CONVERTER 24V 500W
In stoc: 3975 pcs
Descarca:
RFQ
PFCLC
PFCLC
Producători: HellermannTyton
Descriere: CONN FIBER LC PLUG DUPLX 125UM
Descarca: PFCLC.pdf
PFC500-1024G
PFC500-1024G
Producători: Bel
In stoc: 191 pcs
Descarca:
PFC500-1048F
PFC500-1048F
Descriere: AC/DC CONVERTER 48V 500W