PFC500-1024
BelBel
PFC500-1024 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: PFC500-1024
Producator / Marca: Bel
Descrierea produsului AC/DC CONVERTER 24V 500W
Foi de date:
Statutul RoHs Plumb fără RoHS / RoHS
Starea stocului 110 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 110 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
5 pcs
  • Mesaj
Specificațiile PFC500-1024
Număr parc PFC500-1024 Producător Bel
Descriere AC/DC CONVERTER 24V 500W Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 110 pcs Fișa cu date
Tensiune - ieșire 4 - Tensiune - ieșire 3 -
Tensiune - ieșire 2 - Tensiune - Ieșire 1 24V
Tensiune - intrare 85 ~ 264 VAC Tip Enclosed
Dimensiune / Dimensiune 9.00" L x 5.00" W x 2.50" H (228.6mm x 127.0mm x 63.5mm) Serie PFC500
Putere (Wați) 500W Alte nume 179-2532
PFC500-1024-ND
PFC5001024
Temperatura de Operare 0°C ~ 70°C (With Derating) Numărul de ieșiri 1
Tipul de montare Chassis Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Sarcină minimă necesară Yes Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
descriere detaliata Enclosed AC DC Converter 1 Output 24V 21A 85 ~ 264 VAC Input Curent - Ieșire (Max) 21A
Aprobări CE Aplicații ITE (Commercial)
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
PFC500-1028F
PFC500-1028F
Producători: Bel
Descriere: AC/DC CONVERTER 28V 500W
In stoc: 97 pcs
Descarca:
RFQ
PFC500-1024F
PFC500-1024F
Producători: Bel
Descriere: AC/DC CONVERTER 24V 500W
In stoc: 5626 pcs
Descarca:
RFQ
PFC3819QM-181K09B-00
PFC3819QM-181K09B-00
Producători: TDK Corporation
Descriere: CHOKE COMMON MODE
In stoc: 7524 pcs
Descarca: PFC3819QM-181K09B-00.pdf
PFC500-1028
PFC500-1028
PFC500-1024FG
PFC500-1024FG
PFC3819QM-231K07D-00
PFC3819QM-231K07D-00
Producători: TDK Corporation
Descriere: CHOKE COMMON MODE
Descarca: PFC3819QM-231K07D-00.pdf
PFC500-1024G
PFC500-1024G