MS24266R22T55P8-LC
Prezentarea produsului
Număr parc: MS24266R22T55P8-LC
Producator / Marca: Bel
Descrierea produsului CONN PLUG HSNG MALE 55POS INLINE
Foi de date: MS24266R22T55P8-LC.pdf
  • Mesaj
Specificațiile MS24266R22T55P8-LC
Număr parc MS24266R22T55P8-LC Producător Bel
Descriere CONN PLUG HSNG MALE 55POS INLINE Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 1873 pcs Fișa cu date MS24266R22T55P8-LC.pdf
Tip For Male Pins ecranare Unshielded
Dimensiunea Shell, MIL - Shell Size - Introduceți 22-55
Shell Material Aluminum Shell Finish Anodized
Serie Military, MIL-DTL-26500 ambalare Bulk
Alte nume CMS24266R22T55P8-LC Orientare 8
Temperatura de Operare -55°C ~ 200°C Numărul de poziții 55 (Power)
Notă Contacts Not Included Tipul de montare Free Hanging (In-Line)
Caracteristică de montare - Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Introduceți materialul Epoxy, Glass Filled Ingress Protection Environment Sealed
include - Culoarea carcasei Black
Caracteristici Coupling Nut Tipul de fixare Threaded
Diametrul piuliței de cuplare 1.625" (41.28mm) Tip de contact Crimp
Dimensiunea contactului 20 Power Contact Formă Circular
Tip conector Plug Housing
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
MS24266R22T32SY-LC
MS24266R22T32SY-LC
Producători: Bel
Descriere: CONN PLUG HSG FMALE 32POS INLINE
In stoc: 1176 pcs
Descarca: MS24266R22T32SY-LC.pdf
RFQ
MS24266R22T55PN-LC
MS24266R22T55PN-LC
Producători: Bel
Descriere: CONN PLUG HSNG MALE 55POS INLINE
In stoc: 1765 pcs
Descarca: MS24266R22T55PN-LC.pdf
RFQ
MS24266R22T55P8
MS24266R22T55P8
Descriere: CONN PLUG MALE 55POS GOLD CRIMP