MS24266R22T55P7-LC
Prezentarea produsului
Număr parc: MS24266R22T55P7-LC
Producator / Marca: Bel
Descrierea produsului CONN PLUG HSNG MALE 55POS INLINE
Foi de date: MS24266R22T55P7-LC.pdf
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile MS24266R22T55P7-LC
Număr parc MS24266R22T55P7-LC Producător Bel
Descriere CONN PLUG HSNG MALE 55POS INLINE Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 1599 pcs Fișa cu date MS24266R22T55P7-LC.pdf
Tip For Male Pins ecranare Unshielded
Dimensiunea Shell, MIL - Shell Size - Introduceți 22-55
Shell Material Aluminum Shell Finish Anodized
Serie Military, MIL-DTL-26500 ambalare Bulk
Alte nume CMS24266R22T55P7-LC Orientare 7
Temperatura de Operare -55°C ~ 200°C Numărul de poziții 55 (Power)
Notă Contacts Not Included Tipul de montare Free Hanging (In-Line)
Caracteristică de montare - Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Introduceți materialul Epoxy, Glass Filled Ingress Protection Environment Sealed
include - Culoarea carcasei Black
Caracteristici Coupling Nut Tipul de fixare Threaded
Diametrul piuliței de cuplare 1.625" (41.28mm) Tip de contact Crimp