MS24266R22T55P7
Prezentarea produsului
Număr parc: MS24266R22T55P7
Producator / Marca: Bel
Descrierea produsului CONN PLUG MALE 55POS GOLD CRIMP
Foi de date: MS24266R22T55P7.pdf
  • Mesaj
Specificațiile MS24266R22T55P7
Număr parc MS24266R22T55P7 Producător Bel
Descriere CONN PLUG MALE 55POS GOLD CRIMP Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 1132 pcs Fișa cu date MS24266R22T55P7.pdf
Voltaj - terminare Crimp
ecranare Unshielded Dimensiunea Shell, MIL -
Shell Size - Introduceți 22-55 Shell Material Aluminum
Shell Finish Anodized Serie Military, MIL-DTL-26500
ambalare Bulk Alte nume CMS24266R22T55P7
Orientare 7 Temperatura de Operare -55°C ~ 200°C
Numărul de poziții 55 (Power) Tipul de montare Free Hanging (In-Line)
Caracteristică de montare - Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Introduceți materialul Epoxy, Glass Filled Ingress Protection Environment Sealed
Caracteristici Coupling Nut Tipul de fixare Threaded
Materiale de contact - Contact Finisare Grosime - Împerechere 50.0µin (1.27µm)
Contact Finish - Împerechere Gold Tip conector Plug, Male Pins
Culoare - Deschiderea cablurilor 1.152" (29.26mm)
Materialul din spate, placarea - Aplicații -
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
MS24266R22T55P7-LC
MS24266R22T55P7-LC
Producători: Bel
Descriere: CONN PLUG HSNG MALE 55POS INLINE