BACC45FS16-10P9
BelBel
Bel
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: BACC45FS16-10P9
Producator / Marca: Bel
Descrierea produsului CONN PLUG MALE 10POS GOLD CRIMP
Foi de date: BACC45FS16-10P9.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile BACC45FS16-10P9
Număr parc BACC45FS16-10P9 Producător Bel
Descriere CONN PLUG MALE 10POS GOLD CRIMP Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 1437 pcs Fișa cu date BACC45FS16-10P9.pdf
Voltaj - terminare Crimp
ecranare Unshielded Dimensiunea Shell, MIL -
Shell Size - Introduceți 16-10 Shell Material Aluminum
Shell Finish Anodized Serie MIL-DTL-26500, BACC45
ambalare Bulk Alte nume CBACC45FS16-10P9
Orientare 9 Temperatura de Operare -55°C ~ 200°C
Numărul de poziții 10 (Power) Tipul de montare Free Hanging (In-Line)
Caracteristică de montare - Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Introduceți materialul - Ingress Protection Environment Sealed
Caracteristici Coupling Nut Tipul de fixare Threaded
Materiale de contact - Contact Finisare Grosime - Împerechere 50.0µin (1.27µm)
Contact Finish - Împerechere Gold Tip conector Plug, Male Pins
Culoare - Deschiderea cablurilor 0.769" (19.53mm)