BACC45FS16-10S6
Prezentarea produsului
Număr parc: BACC45FS16-10S6
Producator / Marca: Bel
Descrierea produsului CONN PLUG FMALE 10POS GOLD CRIMP
Foi de date: BACC45FS16-10S6.pdf
  • Mesaj
Specificațiile BACC45FS16-10S6
Număr parc BACC45FS16-10S6 Producător Bel
Descriere CONN PLUG FMALE 10POS GOLD CRIMP Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 1073 pcs Fișa cu date BACC45FS16-10S6.pdf
Voltaj - terminare Crimp
ecranare Unshielded Dimensiunea Shell, MIL -
Shell Size - Introduceți 16-10 Shell Material Aluminum
Shell Finish Anodized Serie MIL-DTL-26500, BACC45
ambalare Bulk Alte nume CBACC45FS16-10S6
Orientare 6 Temperatura de Operare -55°C ~ 200°C
Numărul de poziții 10 (Power) Tipul de montare Free Hanging (In-Line)
Caracteristică de montare - Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Introduceți materialul - Ingress Protection Environment Sealed
Caracteristici Coupling Nut Tipul de fixare Threaded
Materiale de contact - Contact Finisare Grosime - Împerechere 50.0µin (1.27µm)
Contact Finish - Împerechere Gold Tip conector Plug, Female Sockets
Culoare - Deschiderea cablurilor 0.769" (19.53mm)