BACC45FS16-10P7H
BelBel
Bel
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: BACC45FS16-10P7H
Producator / Marca: Bel
Descrierea produsului CONN PLG HSG MALE 10POS INLINE
Foi de date: BACC45FS16-10P7H.pdf
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile BACC45FS16-10P7H
Număr parc BACC45FS16-10P7H Producător Bel
Descriere CONN PLG HSG MALE 10POS INLINE Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 2198 pcs Fișa cu date BACC45FS16-10P7H.pdf
Tip For Male Pins ecranare Unshielded
Dimensiunea Shell, MIL - Shell Size - Introduceți 16-10
Shell Material Aluminum Shell Finish Anodized
Serie MIL-DTL-26500, BACC45 ambalare Bulk
Alte nume CBACC45FS16-10P7H Orientare 7
Temperatura de Operare -55°C ~ 200°C Numărul de poziții 10 (Power)
Notă Contacts Not Included Tipul de montare Free Hanging (In-Line)
Caracteristică de montare - Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Introduceți materialul Epoxy, Glass Filled Ingress Protection Environment Sealed
include - Culoarea carcasei Black
Caracteristici Coupling Nut Tipul de fixare Threaded
Diametrul piuliței de cuplare 1.266" (32.16mm) Tip de contact Crimp