BACC45FS16-10P
Prezentarea produsului
Număr parc: BACC45FS16-10P
Producator / Marca: Bel
Descrierea produsului CONN PLUG MALE 10POS GOLD CRIMP
Foi de date: 1.BACC45FS16-10P.pdf2.BACC45FS16-10P.pdf
  • Mesaj
Specificațiile BACC45FS16-10P
Număr parc BACC45FS16-10P Producător Bel
Descriere CONN PLUG MALE 10POS GOLD CRIMP Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 1210 pcs Fișa cu date 1.BACC45FS16-10P.pdf2.BACC45FS16-10P.pdf
Voltaj - terminare Crimp
ecranare Unshielded Dimensiunea Shell, MIL -
Shell Size - Introduceți 16-10 Shell Material Aluminum
Shell Finish Anodized Serie MIL-DTL-26500, BACC45
ambalare Bulk Alte nume CBACC45FS16-10P
Orientare N (Normal) Temperatura de Operare -55°C ~ 200°C
Numărul de poziții 10 (Power) Tipul de montare Free Hanging (In-Line)
Caracteristică de montare - Material Inflamabilitate -
Ingress Protection Environment Sealed Caracteristici Coupling Nut
Ratingul curent - Materiale de contact -
Contact Finisare Grosime - Împerechere 50.0µin (1.27µm) Contact Finish - Împerechere Gold
Tip conector Plug, Male Pins Culoare -
Deschiderea cablurilor 0.769" (19.53mm) Materialul din spate, placarea -
Aplicații -
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
BACC45FS14C15S6
BACC45FS14C15S6
Producători: Bel
Descriere: CONN PLUG FMALE 15POS GOLD CRIMP
In stoc: 1010 pcs
Descarca: BACC45FS14C15S6.pdf
RFQ
BACC45FS14C15S7
BACC45FS14C15S7
Producători: Bel
In stoc: 1092 pcs
Descarca: BACC45FS14C15S7.pdf
RFQ
BACC45FS16-10P7
BACC45FS16-10P7
Descriere: CONN PLUG MALE 10POS GOLD CRIMP
Descarca: BACC45FS16-10P7.pdf
BACC45FS14C7S7
BACC45FS14C7S7
Descriere: CONN PLUG FMALE 7POS GOLD CRIMP
Descarca: BACC45FS14C7S7.pdf
BACC45FS16-10P6H
BACC45FS16-10P6H
Descriere: CONN PLG HSG MALE 10POS INLINE
Descarca: BACC45FS16-10P6H.pdf
BACC45FS14C4S
BACC45FS14C4S
Descriere: CONN PLUG FMALE 4POS GOLD CRIMP
Descarca: BACC45FS14C4S.pdf
BACC45FS16-10P7H
BACC45FS16-10P7H
Descarca: BACC45FS16-10P7H.pdf
BACC45FS16-10P8H
BACC45FS16-10P8H
Producători: Cinch Connectivity Solutions
Descriere: CONN PLUG HSNG MALE 10POS STR
Descarca:
BACC45FS16-10P6
BACC45FS16-10P6
Descarca:
BACC45FS14C7S8
BACC45FS14C7S8
Descarca: BACC45FS14C7S8.pdf
BACC45FS14C15S8
BACC45FS14C15S8
Descarca: BACC45FS14C15S8.pdf
BACC45FS16-10P8
BACC45FS16-10P8
Descarca: BACC45FS16-10P8.pdf
Industria de știri
Rohm adaugă 10 MOSFET-uri de automobile SiC
ON adaugă la MOSFET-urile SiC
ON Semiconductor a introdus două MOSFET-uri SiC destinate aplicațiilor EV, solar și UPS. Clasa in...
APEC: TI se gandeste in lateral sa faca cip ac-dc cu stand-by de 15mW