0RLC-25T120G
BelBel
Bel
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 0RLC-25T120G
Producator / Marca: Bel
Descrierea produsului DC DC CONVERTER 12V 30W
Foi de date: 0RLC-25T120G.pdf
  • Mesaj
Specificațiile 0RLC-25T120G
Număr parc 0RLC-25T120G Producător Bel
Descriere DC DC CONVERTER 12V 30W Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 4151 pcs Fișa cu date 0RLC-25T120G.pdf
Tensiune - ieșire 3 - Tensiune - ieșire 2 -
Tensiune - Ieșire 1 12V Tensiune - Izolare 1.5kV
Tensiune - Intrare (Min) 36V Tensiune - Intrare (Max) 72V
Tip Isolated Module Dimensiune / Dimensiune 2.00" L x 1.00" W x 0.44" H (50.8mm x 25.4mm x 11.2mm)
Serie 0RLC-25T Putere (Wați) 30W
ambalare Tray Pachet / Caz 6-DIP Module
Alte nume 0RLC-25T120 Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C
Numărul de ieșiri 1 Tipul de montare Through Hole
Caracteristici Remote On/Off, OCP, OTP, OVP, SCP, UVLO Eficienţă 90%
descriere detaliata Isolated Module DC DC Converter 1 Output 12V 2.5A 36V - 72V Input Curent - Ieșire (Max) 2.5A