0RLC-25T150G
BelBel
Bel
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 0RLC-25T150G
Producator / Marca: Bel
Descrierea produsului DC DC CONVERTER 15V 30W
Foi de date: 0RLC-25T150G.pdf
  • Mesaj
Specificațiile 0RLC-25T150G
Număr parc 0RLC-25T150G Producător Bel
Descriere DC DC CONVERTER 15V 30W Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 3679 pcs Fișa cu date 0RLC-25T150G.pdf
Tensiune - ieșire 3 - Tensiune - ieșire 2 -
Tensiune - Ieșire 1 15V Tensiune - Izolare 1.5kV
Tensiune - Intrare (Min) 36V Tensiune - Intrare (Max) 75V
Tip Isolated Module Dimensiune / Dimensiune 2.00" L x 1.00" W x 0.44" H (50.8mm x 25.4mm x 11.1mm)
Serie 0RLC-25T Putere (Wați) 30W
ambalare Bulk Pachet / Caz 6-DIP Module
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C Numărul de ieșiri 1
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Eficienţă 90% descriere detaliata Isolated Module DC DC Converter 1 Output 15V 2A 36V - 75V Input
Curent - Ieșire (Max) 2A Caracteristici de control Enable, Active High