0RLC-10T050G
BelBel
Bel
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 0RLC-10T050G
Producator / Marca: Bel
Descrierea produsului DC DC CONVERTER 5V 10W
Foi de date: 0RLC-10T050G.pdf
  • Mesaj
Specificațiile 0RLC-10T050G
Număr parc 0RLC-10T050G Producător Bel
Descriere DC DC CONVERTER 5V 10W Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 4146 pcs Fișa cu date 0RLC-10T050G.pdf
Tensiune - ieșire 3 - Tensiune - ieșire 2 -
Tensiune - Ieșire 1 5V Tensiune - Izolare 1.5kV
Tensiune - Intrare (Min) 36V Tensiune - Intrare (Max) 72V
Tip Isolated Module Dimensiune / Dimensiune 1.91" L x 0.98" W x 0.48" H (48.5mm x 24.9mm x 12.1mm)
Serie 0RLC-10T Putere (Wați) 10W
ambalare Tray Pachet / Caz Module
Alte nume 0RLC-10T050 Temperatura de Operare 0°C ~ 70°C
Numărul de ieșiri 1 Tipul de montare Through Hole
Caracteristici Remote On/Off, OCP, OVP, SCP Eficienţă 82%
descriere detaliata Isolated Module DC DC Converter 1 Output 5V 2A 36V - 72V Input Curent - Ieșire (Max) 2A