BVL240600003N
Ault / SL PowerAult / SL Power
BVL240600003N Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: BVL240600003N
Producator / Marca: Ault / SL Power
Descrierea produsului BATTERY CHG UNIV 24VDC @ 600MA
Foi de date: BVL240600003N.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
250 pcs
  • Mesaj
Specificațiile BVL240600003N
Număr parc BVL240600003N Producător Ault / SL Power
Descriere BATTERY CHG UNIV 24VDC @ 600MA Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 2282 pcs Fișa cu date BVL240600003N.pdf
Greutate 226.8g Tensiune - Nominală 24V
Tensiune - intrare 100 ~ 250 VAC Tip Desktop
Stilul de terminare 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. Female Dimensiune / Dimensiune 4.21" L x 2.60" W x 1.46" H (107.00mm x 66.00mm x 37.00mm)
Serie BVL Putere - Max 17.64W
Alte nume 271-2388
BVL24060003N
Temperatura de Operare 5°C ~ 40°C
Număr de celule 1 Tipul de montare Desktop
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Caracteristici LED Indicator
descriere detaliata Desktop Battery Charger 24V 600mA 24V Timpul de încărcare -
Curent de încărcare - Max 600mA Baterie pentru baterii Lead Acid
Dimensiunea celulei bateriei 24V Aprobări CE, cUL, TUV
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
BVL121200003N
Producători: Ault / SL Power
Descriere: BATTERY CHG UNIV 12VDC @ 1.2A
In stoc: 3936 pcs
Descarca: BVL121200003N.pdf
RFQ
Producători: Ault / SL Power
Descriere: BATTERY CHG UNIV 24VDC @ 300MA