BVL240300003N
Ault / SL PowerAult / SL Power
BVL240300003N Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: BVL240300003N
Producator / Marca: Ault / SL Power
Descrierea produsului BATTERY CHG UNIV 24VDC @ 300MA
Foi de date: BVL240300003N.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
250 pcs
  • Mesaj
Specificațiile BVL240300003N
Număr parc BVL240300003N Producător Ault / SL Power
Descriere BATTERY CHG UNIV 24VDC @ 300MA Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 2172 pcs Fișa cu date BVL240300003N.pdf
Greutate 226.8g Tensiune - Nominală 24V
Tensiune - intrare 100 ~ 250 VAC Tip Desktop
Stilul de terminare 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. Female Dimensiune / Dimensiune 4.21" L x 2.60" W x 1.46" H (107.00mm x 66.00mm x 37.00mm)
Serie BVL Putere - Max 8.82W
Alte nume 271-2387
BVL24030003N
Temperatura de Operare 5°C ~ 40°C
Număr de celule 1 Tipul de montare Desktop
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Caracteristici LED Indicator
descriere detaliata Desktop Battery Charger 24V 300mA 24V Timpul de încărcare -
Curent de încărcare - Max 300mA Baterie pentru baterii Lead Acid
Dimensiunea celulei bateriei 24V Aprobări CE, cUL, TUV