LWN1240-6EM1G
BelBel
LWN1240-6EM1G Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: LWN1240-6EM1G
Producator / Marca: Bel
Descrierea produsului DIN RAIL FLOAT CHARGER 250W 24V
Foi de date: LWN1240-6EM1G.pdf
Statutul RoHs Plumb fără RoHS / RoHS
Starea stocului 230 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 230 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
  • Mesaj
Specificațiile LWN1240-6EM1G
Număr parc LWN1240-6EM1G Producător Bel
Descriere DIN RAIL FLOAT CHARGER 250W 24V Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 230 pcs Fișa cu date LWN1240-6EM1G.pdf
Greutate 1400g Tensiune - Nominală 27.3V
Tensiune - intrare 85 ~ 264 VAC Tip Enclosed
Stilul de terminare Terminal Block Dimensiune / Dimensiune 4.47" L x 4.06" W x 5.43" H (113.60mm x 103.00mm x 138.00mm)
Serie Melcher W Putere - Max 230W
Alte nume 179-2472
LWN12406EM1G
Temperatura de Operare -40°C ~ 60°C
Număr de celule 1 Tipul de montare DIN Rail
Caracteristici LED Indicator descriere detaliata Enclosed Battery Charger 27.3V 8.4A 24V
Timpul de încărcare - Curent de încărcare - Max 8.4A
Baterie pentru baterii Lead Acid Dimensiunea celulei bateriei 24V
Aprobări cCSAus, CE, cULus, NEMKO
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
LWN1140-6EM1
LWN1140-6EM1
Producători: Bel
Descriere: DIN RAIL 194W 13.8V BATT CHARGER
In stoc: 3228 pcs
Descarca: LWN1140-6EM1.pdf
RFQ
LWN1140-6EM1G
LWN1140-6EM1G
Producători: Bel
Descriere: DIN RAIL FLOAT CHARGER 250W 12V
In stoc: 270 pcs
Descarca: LWN1140-6EM1G.pdf
RFQ
Descriere: DIN RAIL 230W 25.68V BATT CHARGR