APM2T60P200128GAN-GTM1W
ApacerApacer
Apacer
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: APM2T60P200128GAN-GTM1W
Producator / Marca: Apacer
Descrierea produsului SSD 128GB M.2 MLC SATA III 3.3V
Foi de date: APM2T60P200128GAN-GTM1W.pdf
  • Mesaj
Specificațiile APM2T60P200128GAN-GTM1W
Număr parc APM2T60P200128GAN-GTM1W Producător Apacer
Descriere SSD 128GB M.2 MLC SATA III 3.3V Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 3155 pcs Fișa cu date APM2T60P200128GAN-GTM1W.pdf
Greutate - Tensiune - Aprovizionare 3.3V
Tip SATA III Speed ​​- Scrieți 165MB/s
Viteză - Citiți 450MB/s Dimensiune / Dimensiune 60.00mm x 22.00mm x 3.65mm
Serie P200-M Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 2 (1 Year) Tip de memorie FLASH - NAND (MLC)
Dimensiunea memoriei 128GB Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Form Factor M.2 Module descriere detaliata Solid State Drive (SSD) 128GB SATA III FLASH - NAND (MLC) M.2 Module 3.3V
Curent - Max 455mA (Typ)