APM2T60P200128GAN-8TM
ApacerApacer
APM2T60P200128GAN-8TM Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: APM2T60P200128GAN-8TM
Producator / Marca: Apacer
Descrierea produsului SSD 128GB M.2 MLC SATA III 3.3V
Foi de date: APM2T60P200128GAN-8TM.pdf
Statutul RoHs Plumb fără RoHS / RoHS
Starea stocului 803 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 803 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Mesaj
Specificațiile APM2T60P200128GAN-8TM
Număr parc APM2T60P200128GAN-8TM Producător Apacer
Descriere SSD 128GB M.2 MLC SATA III 3.3V Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 803 pcs Fișa cu date APM2T60P200128GAN-8TM.pdf
Greutate - Tensiune - Aprovizionare 3.3V
Tip SATA III Speed ​​- Scrieți 180MB/s
Viteză - Citiți 520MB/s Dimensiune / Dimensiune 60.00mm x 22.00mm x 3.65mm
Serie P200-M Alte nume 1582-1197
86.A0GG2.4T18C
Temperatura de Operare 0°C ~ 70°C Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Tip de memorie FLASH - NAND (MLC) Dimensiunea memoriei 128GB
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Form Factor M.2 Module
descriere detaliata Solid State Drive (SSD) 128GB SATA III FLASH - NAND (MLC) M.2 Module 3.3V Curent - Max 535mA (Typ)