APM2T60P200256GAN-7TMW
Prezentarea produsului
Număr parc: APM2T60P200256GAN-7TMW
Producator / Marca: Apacer
Descrierea produsului SSD 256GB M.2 MLC SATA III 3.3V
Foi de date: APM2T60P200256GAN-7TMW.pdf
  • Mesaj
Specificațiile APM2T60P200256GAN-7TMW
Număr parc APM2T60P200256GAN-7TMW Producător Apacer
Descriere SSD 256GB M.2 MLC SATA III 3.3V Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 5600 pcs Fișa cu date APM2T60P200256GAN-7TMW.pdf
Greutate - Tensiune - Aprovizionare 3.3V
Tip SATA III Speed ​​- Scrieți 180MB/s
Viteză - Citiți 520MB/s Dimensiune / Dimensiune 60.00mm x 22.00mm x 3.65mm
Serie P200-M Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 2 (1 Year) Tip de memorie FLASH - NAND (MLC)
Dimensiunea memoriei 256GB Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Form Factor M.2 Module descriere detaliata Solid State Drive (SSD) 256GB SATA III FLASH - NAND (MLC) M.2 Module 3.3V
Curent - Max 535mA (Typ)
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
APM2T60P200128GAN-GTM1W
APM2T60P200128GAN-GTM1W
Producători: Apacer
Descriere: SSD 128GB M.2 MLC SATA III 3.3V
In stoc: 3155 pcs
Descarca: APM2T60P200128GAN-GTM1W.pdf
RFQ
APM2T60P200256GAN-HTM1W
APM2T60P200256GAN-HTM1W
Producători: Apacer
Descriere: SSD 256GB M.2 MLC SATA III 3.3V
In stoc: 4844 pcs
Descarca: APM2T60P200256GAN-HTM1W.pdf
RFQ
APM2T60P200256GAN-7TM
APM2T60P200256GAN-7TM