05085C223MAT2A
AVX CorporationAVX Corporation
05085C223MAT2A Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 05085C223MAT2A
Producator / Marca: AVX Corporation
Descrierea produsului CAP CER 0.022UF 50V X7R 0508
Foi de date: 05085C223MAT2A.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
4000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 05085C223MAT2A
Număr parc 05085C223MAT2A Producător AVX Corporation
Descriere CAP CER 0.022UF 50V X7R 0508 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 322163 pcs Fișa cu date 05085C223MAT2A.pdf
Tensiune - evaluat 50V Toleranţă ±20%
Grosime (Max) 0.040" (1.02mm) Coeficientul de temperatură X7R
Dimensiune / Dimensiune 0.050" L x 0.079" W (1.27mm x 2.00mm) Serie -
Evaluări - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 0508 (1220 Metric) Alte nume 478-2896-2
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Tipul de montare Surface Mount, MLCC
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Stil de plumb -
Spațiul de plumb - Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) - Caracteristici Low ESL (Reverse Geometry)
Rata de eșec - descriere detaliata 0.022µF ±20% 50V Ceramic Capacitor X7R 0508 (1220 Metric)
capacitanță 0.022µF Aplicații Bypass, Decoupling