05085C104MAT2A
AVX CorporationAVX Corporation
05085C104MAT2A Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 05085C104MAT2A
Producator / Marca: AVX Corporation
Descrierea produsului CAP CER 0.1UF 50V X7R 0508
Foi de date: 05085C104MAT2A.pdf
  • Mesaj
Specificațiile 05085C104MAT2A
Număr parc 05085C104MAT2A Producător AVX Corporation
Descriere CAP CER 0.1UF 50V X7R 0508 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 3067 pcs Fișa cu date 05085C104MAT2A.pdf
Tensiune - evaluat 50V Toleranţă ±20%
Grosime (Max) 0.040" (1.02mm) Coeficientul de temperatură X7R
Dimensiune / Dimensiune 0.050" L x 0.079" W (1.27mm x 2.00mm) Serie -
Evaluări - ambalare Cut Tape (CT)
Pachet / Caz 0508 (1220 Metric) Alte nume 478-2898-1
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Tipul de montare Surface Mount, MLCC
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Stil de plumb -
Spațiul de plumb - Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) - Caracteristici Low ESL (Reverse Geometry)
descriere detaliata 0.1µF ±20% 50V Ceramic Capacitor X7R 0508 (1220 Metric) capacitanță 0.1µF