05085C333MAT2A
AVX CorporationAVX Corporation
05085C333MAT2A Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 05085C333MAT2A
Producator / Marca: AVX Corporation
Descrierea produsului CAP CER 0.033UF 50V X7R 0508
Foi de date: 05085C333MAT2A.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
4000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 05085C333MAT2A
Număr parc 05085C333MAT2A Producător AVX Corporation
Descriere CAP CER 0.033UF 50V X7R 0508 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 273551 pcs Fișa cu date 05085C333MAT2A.pdf
Tensiune - evaluat 50V Toleranţă ±20%
Grosime (Max) 0.040" (1.02mm) Coeficientul de temperatură X7R
Dimensiune / Dimensiune 0.050" L x 0.079" W (1.27mm x 2.00mm) Serie -
Evaluări - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 0508 (1220 Metric) Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Tipul de montare Surface Mount, MLCC Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Stil de plumb - Spațiul de plumb -
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) -
Caracteristici Low ESL (Reverse Geometry) Rata de eșec -
descriere detaliata 0.033µF ±20% 50V Ceramic Capacitor X7R 0508 (1220 Metric) capacitanță 0.033µF