MMSZ5V6CF
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
MMSZ5V6CF Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MMSZ5V6CF
Producator / Marca: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Descrierea produsului DIODE ZENER 5.6V 1W SOD123F
Foi de date: MMSZ5V6CF.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
6000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile MMSZ5V6CF
Număr parc MMSZ5V6CF Producător AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Descriere DIODE ZENER 5.6V 1W SOD123F Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 1036310 pcs Fișa cu date MMSZ5V6CF.pdf
Tensiune - Zener (Nom) (Vz) 5.6V Tensiune - înainte (Vf) (Max) @ Dacă 1.2V @ 200mA
Toleranţă ±5% Pachetul dispozitivului furnizor SOD-123F
Serie - Putere - Max 1W
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz SOD-123F
Alte nume MMSZ5V6CFTR Temperatura de Operare 150°C (TJ)
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedanță (Max) (Zzt) 4 Ohms
descriere detaliata Zener Diode 5.6V 1W ±5% Surface Mount SOD-123F Curenți - Scurgeri inverse @ Vr 10µA @ 2V