MMSZ56T1
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
MMSZ56T1 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MMSZ56T1
Producator / Marca: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Descrierea produsului DIODE ZENER 56V 500MW SOD123
Foi de date: MMSZ56T1.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Preț de referință (în dolari SUA)
6000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile MMSZ56T1
Număr parc MMSZ56T1 Producător AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Descriere DIODE ZENER 56V 500MW SOD123 Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 1801658 pcs Fișa cu date MMSZ56T1.pdf
Tensiune - Zener (Nom) (Vz) 56V Tensiune - înainte (Vf) (Max) @ Dacă 900mV @ 10mA
Toleranţă ±5% Pachetul dispozitivului furnizor SOD-123
Serie - Putere - Max 500mW
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz SOD-123
Temperatura de Operare -55°C ~ 150°C Tipul de montare Surface Mount
Impedanță (Max) (Zzt) 200 Ohms descriere detaliata Zener Diode 56V 500mW ±5% Surface Mount SOD-123
Curenți - Scurgeri inverse @ Vr 50nA @ 39.2V