MMSZ6V2T1
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
MMSZ6V2T1 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MMSZ6V2T1
Producator / Marca: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Descrierea produsului DIODE ZENER 6.2V 500MW SOD123
Foi de date: MMSZ6V2T1.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Preț de referință (în dolari SUA)
6000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile MMSZ6V2T1
Număr parc MMSZ6V2T1 Producător AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Descriere DIODE ZENER 6.2V 500MW SOD123 Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 1558818 pcs Fișa cu date MMSZ6V2T1.pdf
Tensiune - Zener (Nom) (Vz) 6.2V Tensiune - înainte (Vf) (Max) @ Dacă 900mV @ 10mA
Toleranţă ±5% Pachetul dispozitivului furnizor SOD-123
Serie - Putere - Max 500mW
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz SOD-123
Alte nume MMSZ6V2T1OSTR Temperatura de Operare -55°C ~ 150°C
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Impedanță (Max) (Zzt) 10 Ohms
descriere detaliata Zener Diode 6.2V 500mW ±5% Surface Mount SOD-123 Curenți - Scurgeri inverse @ Vr 3µA @ 4V