FD6M043N08
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
FD6M043N08 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: FD6M043N08
Producator / Marca: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Descrierea produsului MOSFET 2N-CH 75V 65A EPM15
Foi de date: FD6M043N08.pdf
  • Mesaj
Specificațiile FD6M043N08
Număr parc FD6M043N08 Producător AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Descriere MOSFET 2N-CH 75V 65A EPM15 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 4866 pcs Fișa cu date FD6M043N08.pdf
Vgs (a) (Max) @ Id 4V @ 250µA Pachetul dispozitivului furnizor EPM15
Serie Power-SPM™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 4.3 mOhm @ 40A, 10V
Putere - Max - ambalare Tube
Pachet / Caz EPM15 Temperatura de Operare -40°C ~ 150°C (TJ)
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Capacitate de intrare (Ciss) (Max) @ Vds 6180pF @ 25V
Încărcare prin poștă (Qg) (Max) @ Vgs 148nC @ 10V Tipul FET 2 N-Channel (Dual)
FET Feature Standard Scurgeți la sursa de tensiune (Vdss) 75V
descriere detaliata Mosfet Array 2 N-Channel (Dual) 75V 65A Through Hole EPM15 Curent - scurgere continuă (Id) @ 25 ° C 65A