FD6M016N03
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
FD6M016N03 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: FD6M016N03
Producator / Marca: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Descrierea produsului MOSFET 2N-CH 30V 80A EPM15
Foi de date: FD6M016N03.pdf
  • Mesaj
Specificațiile FD6M016N03
Număr parc FD6M016N03 Producător AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Descriere MOSFET 2N-CH 30V 80A EPM15 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 3550 pcs Fișa cu date FD6M016N03.pdf
Vgs (a) (Max) @ Id 3V @ 250µA Pachetul dispozitivului furnizor EPM15
Serie Power-SPM™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 1.6 mOhm @ 40A, 10V
Putere - Max - ambalare Tube
Pachet / Caz EPM15 Temperatura de Operare -40°C ~ 150°C (TJ)
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Capacitate de intrare (Ciss) (Max) @ Vds 11535pF @ 15V
Încărcare prin poștă (Qg) (Max) @ Vgs 295nC @ 10V Tipul FET 2 N-Channel (Dual)
FET Feature Standard Scurgeți la sursa de tensiune (Vdss) 30V
descriere detaliata Mosfet Array 2 N-Channel (Dual) 30V 80A Through Hole EPM15 Curent - scurgere continuă (Id) @ 25 ° C 80A