FD6600017
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
FD6600017 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: FD6600017
Producator / Marca: Diodes Incorporated
Descrierea produsului OSCILLATOR XO 66.000MHZ CMOS SMD
Foi de date: FD6600017.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
100 pcs
  • Mesaj
Specificațiile FD6600017
Număr parc FD6600017 Producător Diodes Incorporated
Descriere OSCILLATOR XO 66.000MHZ CMOS SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 21772 pcs Fișa cu date FD6600017.pdf
Tensiune - Aprovizionare 3.3V Tip XO (Standard)
Dimensiune / Dimensiune 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) Serie SaRonix-eCera™ FD
Evaluări - ambalare Bulk
Pachet / Caz 4-SMD, No Lead producție CMOS
Temperatura de Operare -20°C ~ 70°C Tipul de montare Surface Mount
Înălțime - așezată (Max) 0.051" (1.30mm) Funcţie Enable/Disable
Frecvență Stabilitate ±50ppm Frecvență 66MHz
descriere detaliata 66MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 3.3V Enable/Disable 4-SMD, No Lead Curent - aprovizionare (Max) 25mA