81100-M00203
3M3M
81100-M00203 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 81100-M00203
Producator / Marca: 3M
Descrierea produsului CONN HEADER 100POS R/A 4ROW SLD
Foi de date: 81100-M00203.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile 81100-M00203
Număr parc 81100-M00203 Producător 3M
Descriere CONN HEADER 100POS R/A 4ROW SLD Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 4041 pcs Fișa cu date 81100-M00203.pdf
Voltaj - terminare Solder
Stil Board to Cable/Wire invaluindu Shrouded - 4 Wall
Serie 810 Row Spacing - împerecherea 0.100" (2.54mm)
Pitch - Împerechere 0.050" (1.27mm) ambalare Bulk
Lungimea totală de contact - Alte nume 05113827977
Temperatura de Operare -55°C ~ 105°C Număr de rânduri -
Numărul de poziții încărcate All Numărul de poziții 100
Tipul de montare Through Hole, Right Angle Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Material Inflamabilitate UL94 V-0 Înălțimea de stivuire mărită -
Înălțimea izolației 0.310" (7.87mm) Culoarea izolației Natural
Ingress Protection - Caracteristici Board Lock
Tipul de fixare Push-Pull descriere detaliata Connector Header Through Hole, Right Angle 100 position 0.050" (1.27mm)
Ratingul curent 0.5A Tip de contact Male Pin
Contact Formă Square Materiale de contact Copper Alloy
Lungime de contact - Postare - Lungimea contactului - împerecherea 0.140" (3.56mm)
Contactați Finish Thickness - Post - Contact Finisare Grosime - Împerechere 30.0µin (0.76µm)
Contactați Finish - Postați Tin-Lead Contact Finish - Împerechere Gold
Tip conector Header Aplicații -
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
Producători: Agastat Relays / TE Connectivity
Descriere: HINGE PIN
In stoc: 1952 pcs
Descarca:
RFQ
81101
Producători: Apex Tool Group
Descriere: EXT 1/4DR 2
In stoc: 11722 pcs
Descarca:
RFQ
81100-M20203
81100-M20203
Producători: 3M
Descriere: CONN HEADER 100POS R/A 4ROW SLD
Producători: Hamlin / Littelfuse
Descriere: FUSE HOLDER CART 250V 6.3A PCB