81100-660C04-RB
3M3M
3M
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 81100-660C04-RB
Producator / Marca: 3M
Descrierea produsului 4WALL TRIPOLARIZ HEADER 100 CONT
Foi de date:
Preț de referință (în dolari SUA)
180 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 81100-660C04-RB
Număr parc 81100-660C04-RB Producător 3M
cantitate valabila 3524 pcs Fișa cu date
Voltaj - terminare Solder
Stil Board to Cable/Wire invaluindu Shrouded - 4 Wall
Serie 810 Row Spacing - împerecherea 0.100" (2.54mm)
Pitch - Împerechere 0.050" (1.27mm) ambalare Tray
Lungimea totală de contact - Alte nume 00051111159705
Temperatura de Operare -55°C ~ 105°C Număr de rânduri 2
Numărul de poziții încărcate All Numărul de poziții 100
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Material Inflamabilitate UL94 V-0 Înălțimea de stivuire mărită -
Înălțimea izolației 0.405" (10.29mm) Culoarea izolației Black
Ingress Protection - Caracteristici Board Lock
Tipul de fixare Latch Lock/Eject Hooks, Long descriere detaliata Connector Header Surface Mount 100 position 0.050" (1.27mm)
Ratingul curent 0.75A Tip de contact Male Pin
Contact Formă Square Materiale de contact Copper Alloy
Lungime de contact - Postare - Lungimea contactului - împerecherea 0.140" (3.56mm)