81100-660C08
3M3M
3M
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 81100-660C08
Producator / Marca: 3M
Descrierea produsului 4WALL TRIPOLARIZ HEADER 100 CONT
Foi de date:
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Preț de referință (în dolari SUA)
900 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 81100-660C08
Număr parc 81100-660C08 Producător 3M
cantitate valabila 4330 pcs Fișa cu date
Voltaj - terminare Solder
Stil Board to Cable/Wire invaluindu Shrouded - 4 Wall
Serie 810 Row Spacing - împerecherea 0.100" (2.54mm)
Pitch - Împerechere 0.050" (1.27mm) ambalare Tray
Lungimea totală de contact - Alte nume 00076308090081
Temperatura de Operare -55°C ~ 105°C Număr de rânduri 2
Numărul de poziții încărcate All Numărul de poziții 100
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Material Inflamabilitate UL94 V-0 Înălțimea de stivuire mărită -
Înălțimea izolației 0.405" (10.29mm) Culoarea izolației Black
Ingress Protection - Caracteristici Board Lock, Retention Clips
Tipul de fixare Latch Lock/Eject Hooks, Long descriere detaliata Connector Header Surface Mount 100 position 0.050" (1.27mm)
Ratingul curent 0.75A Tip de contact Male Pin
Contact Formă Square Materiale de contact Copper Alloy
Lungime de contact - Postare - Lungimea contactului - împerecherea 0.140" (3.56mm)
Contactați Finish - Postați Tin-Lead Contact Finish - Împerechere Gold
Tip conector Header Aplicații -
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
Producători: Hamlin / Littelfuse
Descriere: FUSE HOLDER CART 250V 6.3A PCB