AS1369-BWLT-13
amsams
AS1369-BWLT-13 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: AS1369-BWLT-13
Producator / Marca: ams
Descrierea produsului IC REG LINEAR 1.3V 200MA 4WLCSP
Foi de date: AS1369-BWLT-13.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
  • Mesaj
Specificațiile AS1369-BWLT-13
Număr parc AS1369-BWLT-13 Producător ams
Descriere IC REG LINEAR 1.3V 200MA 4WLCSP Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 81148 pcs Fișa cu date AS1369-BWLT-13.pdf
Dropout de tensiune (Max) 0.2V @ 200mA Tensiune - ieșire (min / fix) 1.3V
Tensiune - ieșire (Max) - Tensiune - Intrare (Max) 5.5V
Pachetul dispozitivului furnizor 4-WLCSP (0.97x0.97) Serie -
Caracteristici de protecție Over Current, Over Temperature ambalare Original-Reel®
Pachet / Caz 4-UFBGA, WLCSP PSRR -
Tipul de ieșire Fixed Configurarea ieșirii Positive
Alte nume AS1369-BWLT-13DKR Temperatura de Operare -40°C ~ 125°C
Numărul autorităților de reglementare 1 Tipul de montare Surface Mount
descriere detaliata Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.3V 200mA 4-WLCSP (0.97x0.97) Curent - aprovizionare (Max) 60µA
Curent - Quiescent (Iq) 50µA Curent - ieșire 200mA