AS1367-BTDT-18
amsams
ams
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: AS1367-BTDT-18
Producator / Marca: ams
Descrierea produsului IC REG LINEAR 1.8V 150MA 8TDFN
Foi de date: AS1367-BTDT-18.pdf
  • Mesaj
Specificațiile AS1367-BTDT-18
Număr parc AS1367-BTDT-18 Producător ams
Descriere IC REG LINEAR 1.8V 150MA 8TDFN Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 5608 pcs Fișa cu date AS1367-BTDT-18.pdf
Dropout de tensiune (Max) - Tensiune - ieșire (min / fix) 1.8V
Tensiune - ieșire (Max) - Tensiune - Intrare (Max) 5.5V
Pachetul dispozitivului furnizor 8-TDFN (2x2) Serie -
Pachet / Caz 8-UFDFN Exposed Pad PSRR 75dB ~ 52dB (1kHz ~ 100kHz)
Tipul de ieșire Fixed Configurarea ieșirii Positive
Alte nume AS1367-BTDT-18CT
AS1367BTDT18
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C
Numărul autorităților de reglementare 1 Tipul de montare Surface Mount
descriere detaliata Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.8V 150mA 8-TDFN (2x2) Curent - aprovizionare (Max) 30µA
Curent - Quiescent (Iq) 16µA Curent - ieșire 150mA