Z8F3201AN020SC
ZilogZilog
Z8F3201AN020SC Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: Z8F3201AN020SC
Producator / Marca: Zilog
Descrierea produsului IC MCU 8BIT 32KB FLASH 44LQFP
Foi de date: Z8F3201AN020SC.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile Z8F3201AN020SC
Număr parc Z8F3201AN020SC Producător Zilog
cantitate valabila 3955 pcs Fișa cu date Z8F3201AN020SC.pdf
Tensiune - alimentare (Vcc / Vdd) 3 V ~ 3.6 V Pachetul dispozitivului furnizor 44-QFP (10x10)
Viteză 20MHz Serie Encore!®
Dimensiunea RAM 2K x 8 Tip memorie program FLASH
ambalare Tray Pachet / Caz 44-LQFP
Alte nume 269-3137 Tip oscilator Internal
Temperatura de Operare 0°C ~ 70°C (TA) Numărul de intrări / ieșiri 31
Dimensiunea EEPROM - descriere detaliata eZ8 Encore!® Microcontroller IC 8-Bit 20MHz 32KB (32K x 8) FLASH 44-QFP (10x10)