Z8F2480SH020EG
ZilogZilog
Zilog
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: Z8F2480SH020EG
Producator / Marca: Zilog
Descrierea produsului IC MCU 8BIT 24KB FLASH 20SOIC
Foi de date: 1.Z8F2480SH020EG.pdf2.Z8F2480SH020EG.pdf3.Z8F2480SH020EG.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
38 pcs
114 pcs
  • Mesaj
Specificațiile Z8F2480SH020EG
Număr parc Z8F2480SH020EG Producător Zilog
Descriere IC MCU 8BIT 24KB FLASH 20SOIC Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
Tensiune - alimentare (Vcc / Vdd) 1.8 V ~ 3.6 V Viteză 20MHz
Serie Encore!® XP® Dimensiunea RAM 3K x 8
Tip memorie program FLASH Dimensiunea memoriei programului 24KB (24K x 8)
Periferice Brown-out Detect/Reset, LED, LVD, POR, PWM, Temp Sensor, WDT ambalare Tube
Pachet / Caz 20-SOIC (0.295", 7.50mm Width) Alte nume 269-4951-5
Z8F2480SH020EG-ND
Tip oscilator Internal Temperatura de Operare -40°C ~ 105°C (TA)
Numărul de intrări / ieșiri 17 Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Dimensiunea EEPROM -
descriere detaliata eZ8 Encore!® XP® Microcontroller IC 8-Bit 20MHz 24KB (24K x 8) FLASH Convertoare de date A/D 7x10b