SQP200JB-2K7
YageoYageo
Yageo
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: SQP200JB-2K7
Producator / Marca: Yageo
Descrierea produsului RES 2W 5% AXIAL
Foi de date: SQP200JB-2K7.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
2800 pcs
  • Mesaj
Specificațiile SQP200JB-2K7
Număr parc SQP200JB-2K7 Producător Yageo
Descriere RES 2W 5% AXIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 1090385 pcs Fișa cu date SQP200JB-2K7.pdf
Toleranţă ±5% Coeficientul de temperatură ±300ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor Axial Dimensiune / Dimensiune 0.276" Square x 0.709" L (7.00mm x 18.00mm)
Serie SQP Rezistenţă 2.7 kOhms
Putere (Wați) 2W ambalare Bulk
Pachet / Caz Axial Temperatura de Operare -55°C ~ 155°C
Număr de terminări 2 Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) - Caracteristici Anti-Arc, Flame Proof, Moisture Resistant, Safety
descriere detaliata 2.7 kOhms ±5% 2W Through Hole Resistor Axial Anti-Arc, Flame Proof, Moisture Resistant, Safety Metal Oxide Film Compoziţie Metal Oxide Film
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
SQP200JB-2K
SQP200JB-2K
Producători: Yageo
Descriere: RES 2W 5% AXIAL