SQP200JB-2K2
YageoYageo
Yageo
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: SQP200JB-2K2
Producator / Marca: Yageo
Descrierea produsului RES 2W 5% AXIAL
Foi de date: SQP200JB-2K2.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
2800 pcs
  • Mesaj
Specificațiile SQP200JB-2K2
Număr parc SQP200JB-2K2 Producător Yageo
Descriere RES 2W 5% AXIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 1106707 pcs Fișa cu date SQP200JB-2K2.pdf
Toleranţă ±5% Coeficientul de temperatură ±300ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor Axial Dimensiune / Dimensiune 0.276" Square x 0.709" L (7.00mm x 18.00mm)
Serie SQP Rezistenţă 2.2 kOhms
Putere (Wați) 2W ambalare Bulk
Pachet / Caz Axial Temperatura de Operare -55°C ~ 155°C
Număr de terminări 2 Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) - Caracteristici Anti-Arc, Flame Proof, Moisture Resistant, Safety
descriere detaliata 2.2 kOhms ±5% 2W Through Hole Resistor Axial Anti-Arc, Flame Proof, Moisture Resistant, Safety Metal Oxide Film Compoziţie Metal Oxide Film