PSP17AJB-3K3
YageoYageo
Yageo
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: PSP17AJB-3K3
Producator / Marca: Yageo
Descrierea produsului RES WW 17W 5% AXIAL
Foi de date: 1.PSP17AJB-3K3.pdf2.PSP17AJB-3K3.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
600 pcs
  • Mesaj
Specificațiile PSP17AJB-3K3
Număr parc PSP17AJB-3K3 Producător Yageo
Descriere RES WW 17W 5% AXIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 48190 pcs Fișa cu date 1.PSP17AJB-3K3.pdf2.PSP17AJB-3K3.pdf
Toleranţă ±5% Coeficientul de temperatură -
Pachetul dispozitivului furnizor Axial Dimensiune / Dimensiune 0.354" Square x 2.953" L (9.00mm x 75.00mm)
Serie PSP Rezistenţă 3.3 kOhms
Putere (Wați) 17W ambalare Bulk
Pachet / Caz Axial Temperatura de Operare -55°C ~ 350°C
Număr de terminări 2 Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
descriere detaliata 3.3 kOhms ±5% 17W Through Hole Resistor Axial Anti-Arc, Flame Proof, Moisture Resistant, Non-Inductive, Safety Wirewound Compoziţie Wirewound