PSP17AJB-2K
YageoYageo
Yageo
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: PSP17AJB-2K
Producator / Marca: Yageo
Descrierea produsului RES WW 17W 5% AXIAL
Foi de date: 1.PSP17AJB-2K.pdf2.PSP17AJB-2K.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
600 pcs
  • Mesaj
Specificațiile PSP17AJB-2K
Număr parc PSP17AJB-2K Producător Yageo
Descriere RES WW 17W 5% AXIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 49360 pcs Fișa cu date 1.PSP17AJB-2K.pdf2.PSP17AJB-2K.pdf
Toleranţă ±5% Coeficientul de temperatură -
Pachetul dispozitivului furnizor Axial Dimensiune / Dimensiune 0.354" Square x 2.953" L (9.00mm x 75.00mm)
Serie PSP Rezistenţă 2 kOhms
Putere (Wați) 17W ambalare Bulk
Pachet / Caz Axial Temperatura de Operare -55°C ~ 350°C
Număr de terminări 2 Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
descriere detaliata 2 kOhms ±5% 17W Through Hole Resistor Axial Anti-Arc, Flame Proof, Moisture Resistant, Non-Inductive, Safety Wirewound Compoziţie Wirewound
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
PSP17AJB-1K2
PSP17AJB-1K2
Producători: Yageo
Descriere: RES WW 17W 5% AXIAL
In stoc: 56010 pcs
Descarca: PSP17AJB-1K2.pdf
RFQ
PSP17AJB-2K7
PSP17AJB-2K7
Producători: Yageo
Descriere: RES WW 17W 5% AXIAL
In stoc: 52015 pcs
Descarca: PSP17AJB-2K7.pdf
RFQ
PSP17AJB-1K3
PSP17AJB-1K3
Descriere: RES WW 17W 5% AXIAL
Descarca: PSP17AJB-1K3.pdf
PSP17AJB-3K
PSP17AJB-3K
Descriere: RES WW 17W 5% AXIAL
Descarca: PSP17AJB-3K.pdf
PSP17AJB-2K2
PSP17AJB-2K2
Descriere: RES WW 17W 5% AXIAL
Descarca: PSP17AJB-2K2.pdf
PSP17AJB-1K6
PSP17AJB-1K6
Descriere: RES WW 17W 5% AXIAL
Descarca: PSP17AJB-1K6.pdf
PSP17AJB-1K5
PSP17AJB-1K5
Descriere: RES WW 17W 5% AXIAL
Descarca: PSP17AJB-1K5.pdf
PSP17AJB-2K4
PSP17AJB-2K4
Descriere: RES WW 17W 5% AXIAL