MFR50SFRE52-2M2
Prezentarea produsului
Număr parc: MFR50SFRE52-2M2
Producator / Marca: Yageo
Descrierea produsului RES MF 1/2W 1% AXIAL
Foi de date: MFR50SFRE52-2M2.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
5000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile MFR50SFRE52-2M2
Număr parc MFR50SFRE52-2M2 Producător Yageo
Descriere RES MF 1/2W 1% AXIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 3516129 pcs Fișa cu date MFR50SFRE52-2M2.pdf
Toleranţă ±1% Coeficientul de temperatură ±50ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor Axial Dimensiune / Dimensiune 0.094" Dia x 0.248" L (2.40mm x 6.30mm)
Serie MFR Rezistenţă 2.2 MOhms
Putere (Wați) 0.5W, 1/2W ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz Axial Temperatura de Operare -55°C ~ 155°C
Număr de terminări 2 Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) - Caracteristici -
descriere detaliata 2.2 MOhms ±1% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Metal Film Compoziţie Metal Film
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
MFR50SFRE52-2M32
MFR50SFRE52-2M32
Producători: Yageo
Descriere: RES MF 1/2W 1% AXIAL
In stoc: 4554280 pcs
Descarca: MFR50SFRE52-2M32.pdf
RFQ
MFR50SFRE52-2M4
MFR50SFRE52-2M4
Producători: Yageo
In stoc: 3723398 pcs
Descarca: MFR50SFRE52-2M4.pdf
RFQ
MFR50SFRE52-2M21
MFR50SFRE52-2M21