MFR50SFRE52-2M
Prezentarea produsului
Număr parc: MFR50SFRE52-2M
Producator / Marca: Yageo
Descrierea produsului RES MF 1/2W 1% AXIAL
Foi de date: MFR50SFRE52-2M.pdf
  • Mesaj
Specificațiile MFR50SFRE52-2M
Număr parc MFR50SFRE52-2M Producător Yageo
Descriere RES MF 1/2W 1% AXIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 4089075 pcs Fișa cu date MFR50SFRE52-2M.pdf
Toleranţă ±1% Coeficientul de temperatură ±50ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor Axial Dimensiune / Dimensiune 0.094" Dia x 0.248" L (2.40mm x 6.30mm)
Serie MFR Rezistenţă 2 MOhms
Putere (Wați) 0.5W, 1/2W ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz Axial Temperatura de Operare -55°C ~ 155°C
Număr de terminări 2 Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) - Caracteristici -
descriere detaliata 2 MOhms ±1% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Metal Film Compoziţie Metal Film
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
MFR50SFRE52-2K7
MFR50SFRE52-2K7
Producători: Yageo
Descriere: RES MF 1/2W 1% AXIAL
In stoc: 6951659 pcs
Descarca: MFR50SFRE52-2K7.pdf
RFQ
MFR50SFRE52-2M15
MFR50SFRE52-2M15
Producători: Yageo
In stoc: 3853677 pcs
Descarca: MFR50SFRE52-2M15.pdf
RFQ
MFR50SFRE52-2M21
MFR50SFRE52-2M21
Descarca: MFR50SFRE52-2M21.pdf
MFR50SFRE52-2M05
MFR50SFRE52-2M05
Descarca: MFR50SFRE52-2M05.pdf
MFR50SFRE52-2K94
MFR50SFRE52-2K94
Descarca: MFR50SFRE52-2K94.pdf
MFR50SFRE52-2M26
MFR50SFRE52-2M26
Descarca: MFR50SFRE52-2M26.pdf
MFR50SFRE52-2M2
MFR50SFRE52-2M2